Çoçuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri 3d, Erkek Çocuk Odası Duvar Kağıdı İkea, dünya haritası modellerimiz arasında en ekonomik şekilde verilmektedir. Farklı renk ve tasarımlar için hemen arayın.

Çoçuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri

İç mekan dekorasyon malzemelerinin önemli bir parçası olan duvar kağıdı çocuk odaları için sıklıkla tercih ediliyor. Çocuk odası için duvar kağıdı doğru tercih edildiği sürece odanın dekorasyonunu olumlu yönde değiştirecek, çocuklar için daha eğlenceli bir ortam oluşturacak. Tercih edeceğiniz duvar kağıdı ile odanın duvarlarını renklendirebilir, çeşitli desenler yardımı sayesinde duvarların farklı desenlere bürünmesini sağlayabilirsiniz. Duvar kağıtları dünya standartlarına göre belirli bir ölçüde üretilmektedir. Bu standart ölçü dışında duvar kağıdının kullanım amacına uygun olması adına istenilen ölçülerde üretim de yapılmaktadır.

Çoçuk Odası Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuk duvar kağıdı modelleri arasında bulunan modeller aşağıdaki gibidir.

  • Silinebilir duvar kağıtları
  • Kağıt esaslı duvar kağıtları
  • Tekstil duvar kağıtları

Çocuk odası duvar kağıdı arasında bulunan silinebilir duvar kağıtları en çok kullanılan duvar kağıdı çeşididir. Bu tür kağıt, astar üzerine PVC kullanılarak üretilir. PVC üzerine renk, desen ve baskı özel makineler aracılığıyla uygulanır. Kullanılan teknik ve özel makinelerle kağıt üzerinde efekt ve kabartmalar yapılır.

Güneş ışığına dayanıklı olan bu kağıt türü toza ve kire karşı da dayanıklıdır. Temizlemesi de oldukça kolaydır. Kağıt esaslı olan çeşit ise geleneksel duvar kağıtlarıdır. Yüzeyi vinil ile kaplanmadığı için ıslak bezle silinemez. Hafif nemli bezle temizlenebilir. Bu kağıt çeşidi çocuk odaları için en uygun çeşittir.

Çocuklar için duvar kağıdı tercihi yaparken bu modeli göz önünde bulundurabilirsiniz. Çünkü bu model daha temiz ve sağlıklı olduğu için çocuğunuzun sağlığına olumsuz herhangi bir etki yapmayacaktır. Tekstil duvar kağıdı modeli ise tek hammadde ya da birkaç hammadde birleştirilerek üretilmektedir. Taban kağıttan oluşur.

Bu Duvar Kağıdı Modellerini neden seçmeliyiz?

  • Çocuğunuzun kaliteli ve estetik bir odaya sahip olmasını sağlar.
  • Çocuğun kendini daha özel hissetmesini sağlar ve odasına, ailesine karşı aidiyat duygusu gelişir.
  • Sağlığa zararlı hiçbir etken madde bulunmaması ve temizlik imkanlarına sahip olması.

Bu modelin üretimi, uygulaması ve bakımı özen ister. Bu nedenle diğer modellere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Çocuk odası duvar kağıdı fiyatları arasında en uygun fiyatlı olan iki numaralı model diyebiliriz. Çocuğunuzun odasını yeniden tasarlamak, çocuğunuz için daha eğlenceli ve kullanışlı bir oda hazırlamak istiyorsanız sizlere sunduğumuz duvar kağıdı modelleri arasında istediğiniz modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

3D Duvar Kağıdı Modelleri

3D Duvar kağıdı tek renk olabildiği gibi farklı desenlerle de hazırlanmaktadır. Kağıt üzerine uygulanan baskı 3D yani boyutlu baskı yöntemiyle uygulanabilir. Firma olarak kullandığımız 3 boyutlu baskı yöntemi sayesinde sizlere daha kullanışlı ve daha sağlam duvar kağıtları sunuyoruz. Mağazamızda bulunan geniş seçenek aralığında çocuğunuzun odası için en uygun modeli tercih edeceğinize eminiz.

Üç gruba ayrılan duvar kağıdı modelleri arasında çocuklarınızın odası için en uygun olan model kağıt esaslı duvar kağıtları oluyor. Bu modelin kağıt esaslı olması, duvar kağıdının herhangi bir katkı maddesi veya kimyasala uğramadan kağıt tabanlı olarak hazırlanmış olması demektir. Sağlığa uygunluğu tartışılacak olunursa diğer modellere göre daha saf yapıda olduğu için çocuklarınızın sağlığını olumsuz etkilemeyecektir. 3 boyutlu baskı yöntemi sayesinde bu kağıt üzerine farklı desenler uygulanır. Mağazamızda çocuk odaları için pek çok model bulunmaktadır.

Çocuk karakterleri, hayvan figürleri, araba veya bebek desenleri, güneş ve gökyüzü baskılı kağıt modelleri… Tüm bu modeller ve daha fazlası mağazamızda sizlere sunuluyor. Eğer çocuk odanız için farklı bir tasarım istiyorsanız bunu özel olarak yaptırabilirsiniz. Çocuk odası 3D duvar kağıdı fiyatları genellikle uygun fiyat aralığında oluyor. Özel baskıların fiyatları diğer modellere göre biraz daha yüksek olabiliyor. Fakat yine de birçok firmaya göre daha uygun fiyatlarla hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz. Sizler de çocuk odanızda kullanacağınız duvar kağıtlarını mağazamızı tercih edebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Hizmetlerimiz ve Fiyatlarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tarafımıza Ulaşabilirsiniz.
👋 Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?